O společnosti Ewopharma

Společnost Ewopharma je pokračovatelem společnosti M.R. Leclerc & Co. založené v roce 1959. Od založení firmy se zaměřujeme na otevírání cest na trhy střední a východní Evropy. V tomto regionu se od roku 1959 mnoho změnilo – ekonomicky i politicky – a za tuto dobu jsme zde získali respektované postavení a hluboké znalosti o místních trzích.

Začínali jsme čistě jako marketingová společnost poskytující služby farmaceutickým firmám, ale později, v roce 1992 jsme uvedli na trh první vlastní produkty, tj. řadu Revalid®, která si klade za cíl poskytovat komplexní péči proti vypadávání vlasů. V roce 2011 jsme koupili irskou farmaceutickou společnost Newport Pharmaceuticals Ltd., což nám v témže roce zajistilo veškerá práva k antivirotiku Isoprinosine®. Pod vedením naší centrály ve švýcarském Schaffhausenu nadále využíváme své znalosti a zkušenosti v oblasti farmaceutického průmyslu k úspěšné podpoře produktů Ewopharmy a našich partnerů na cílových trzích.

V roce 2004 jsme se stali členy RX-Alliance, profesní organizace farmaceutických firem působících na vybraných evropských trzích.